TECHNIK ÚDRŽBY

Místo výkonu práce: MAIER CZ s.r.o.

Koho hledáme
Rádi přivítáme kolegu, který dobře zapadne do našeho týmu údržby a pomůže nám zajistit, aby naše stroje a zařízení byly stále funkční a v dobrém stavu. Pozice je vhodná i pro absolventa střední školy, vše potřebné Vás naučíme.

Co vás čeká
Provádění oprav strojů, montážních stanic a dalších zařízení.
Preventivní údržba strojů a zařízení.
Zajištění náhradních dílů.
Podpora externím dodavatelům v otázkách údržby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Schopnost číst technické výkresy a manuály zařízení.
Vyučení s maturitou nebo SŠ vzdělání v technickém nebo elektro oboru.
Kvalifikace pracovníka v elektrotechnice dle vyhlášky 50 § 6 či vyšší.
Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Uživatelská znalost práce s MS Office.

Výhodou bude, pokud…
Domluvíte se anglicky nebo španělsky alespoň na úrovni A2

Co vám můžeme nabídnout
Nehodíme vás rovnou do vody, na začátek vašeho působení pro vás máme nachystaný propracovaný zaškolovací plán
Zejména multikulturní, otevřené a do značné míry neformální firemní prostředí
Přátelské kolegy napříč celou firmou
Ochotu investovat čas, energii i peníze do vašeho dalšího rozvoje, zároveň se však učit od vás
Mzdu odpovídající délce Vaší praxe s výhledem postupného růstu
A pak jsou tu další benefity v podobě stravenek (možné uplatnit v naší jídelně nebo i jinde), flexipasů, firemních akcí pro zaměstnance (když zrovna neřádí koronavir) nebo měsíční bonus.

– podmínka je Vyhláška 50 (zkušenosti s opravami elektrických zařízení)
– ochota pracovat na 3 směny

Výhoda:
– zkušenost se vštřikolisy
– angličtina nebo španělština

Kompetence/osobnostní rysy:
– schopnost samostatné práce + schopnost komunikovat své výsledky/činnosti dále do týmu a na vedoucího
– organizovaný člověk schopný prioritizovat
– vysoká adaptabilita na měnící se dynamické prostředí/otevřenost změnám (open mind)
– schopnost/potenciál/chuť se učit novým věcem
– spolehlivost, zodpovědnost

Životopisy s kontaktními údaji můžete zaslat na e-mailovou adresu nabor@montix.cz nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 777 364 950 nebo 777 364 952.

Zaujala vás tato nabídka?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna.