zaměstnanci z Mongolska

Mongolsko je zařazeno do vládního Programu kvalifikovaný pracovník.

Česko-mongolská spolupráce se u nás traduje již po desetiletí a během této doby si u nás tato komunita oprávněně získala své nezastupitelné místo na českém pracovním trhu. Pracovníci z Mongolska jsou pro český trh důležitou pracovní silou, a to hned z několika důvodů.

Svou kvalifikovaností a vysokou úrovní zručnosti dosahují zejména v textilním a automobilovém průmyslu nadprůměrných pracovních výsledků. V praxi lze dobře vidět jejich zodpovědnost při plnění úkolů či norem, kterých dosahují na 100%.

Své uplatnění rovněž nachází na pracovních pozicích v logistice, montážně-výrobních odvětvích či v oblasti dopravy. To jen potvrzuje skutečnost, že se velmi rychle učí novým dovednostem a zároveň jsou stabilní a časově flexibilní.

Pracovní uplatnění

komunikační jazyk

Výběrové řízení

Prostřednictvím videohovoru za přítomnosti tlumočníka. Součástí je i testování zručnosti.

Při větším náborovém počtu je možno i osobně v Mongolsku. Nástup: 4-6 měsíců.

Nejrychlejší možným způsobem náboru pracovníků z Mongolska je akvizice pracovníků s již vydanou zaměstnaneckou kartou, již aktivně působících na českém trhu. Nástup: 1-2 měsíce.

Jak zaměstnat pracovníky

Zaměstnat Mongolské pracovníky je pro zaměstnavatele stejně snadné, jako zaměstnat občany z evropské unie. Celý proces od pomoci se zařazením společnosti do vládního programu, po výběr a nábor kandidátů, vízový proces, administrativu a legislativní povinnosti spojené se zaměstnáním pracovníků z třetích zemí zajistíme za vás.

Naši stoprocentní podporu Vám poskytneme i v případě náboru pracovníků z českého trhu.

Máte zájem o naše služby?